CATERING

KOMPLEKSOWY CATERING

KONKRET B&M CATERING

Wesele

Posiadamy odpowiednie wyposażenie i umiejętności, które czynią nas liderem wśród firm cateringowych zajmujących się obsługą przyjęć weselnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich klientów, dlatego zapewniamy szeroki wybór potraw weselnych.

Posiadamy kilka gotowych propozycji menu, lecz o jego ostatecznym kształcie zawsze decyduje Młoda Para. Wśród naszych propozycji nie brakuje typowych polskich dań. Dbamy o to, żeby na stołach weselnych znalazła sie zarówno odpowiednia ilość gorących posiłków, jak i dobrych przekąsek, słodkości oraz napojów.

Nasi klienci mogą liczyć na sugestie i wskazówki, które ułatwią ułożenie doskonałego menu. Wyjątkowy smak tworzonych przez nas potraw jest zasługą rozległej wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych kucharzy.

Zapewniamy 50% zniżki dla dzieci do lat 7.

Przyjęcia

Zlecając organizację wszelkiego typu przyjęć okolicznościowych Firmie „KONKRET B&M CATERING” zaoszczędzicie sobie Państwo wielu niepotrzebnie stresujących sytuacji, które skutecznie zamienią przyjemność spotkania się z własnymi gośćmi w prawdziwy koszmar. Nasza firma w sposób kompleksowy zajmie się każdym elementem zgodnie z zaplanowanym przez Państwa krok po kroku „scenariuszem przyjęcia”.

Dysponujemy kompletną zastawą stołową, cateringowymi urządzeniami grzewczymi oraz chłodniczymi, fachową obsługą jak również sprzętem przy pomocy którego Państwa ogród zamieni się w kameralne miejsce idealne do przeżywania spotkań rodzinnych lub świętowania wszelkich innych okazji.

Dodatkowo służymy poradą, aby w optymalny sposób organizowane przyjęcie spełniało oczekiwania Państwa gości.

Komunia

Pierwsza Komunia to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Firma KONKRET B&M CATERING przygotowała dla Państwa wyjątkową i bogatą ofertę. Gwarantujemy doskonałą organizację oraz smaczne i estetycznie podane dania, kompleksową obsługę kuchni i sali, kompletną zastawę stołową, obrusy oraz dekorację stołów.

Przyjęcia organizujemy w domach lub innych wybranych przez Państwa miejscach. Dysponujemy własnym lokalem „Borsówka” w Tarnowcu k.Jasła. Na Państwa życzenie możemy przygotować gotowe dania i przekąski na zimno z dowozem . 

W naszej ofercie znajdziecie również szeroki wybór ciast, deserów oraz tortów okolicznościowych w różnych smakach i wzorach.

Zapewniamy 50% zniżki dla dzieci do lat 7.

Zapewniamy również kompleksową obsługę imprez firmowych, odbywających się na terenie tychże firm bądź w miejscach wskazanych przez zamawiającego.

Dodatkowo świadczymy usługi polegające na dostarczaniu posiłków regeneracyjnych dla zakładów pracy, szkół, przedszkoli, instytucji. Oferujemy wysoki standard obsługi w badzo konkurencyjnych cenach.

Dysponujemy własną zastawą i pościelą stołową, jak również sprzętem pozwalającym na obsługę różnego typu impez.

Organizujemy również:

Zapraszamy do współpracy.

Pełny
Catering

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez firmowych i nie tylko. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej o cateringu.

Sala
bankietowa

Niezwykle klimatyczne miejsce mieszczące się w Tarnowcu zapewni niezapomniane chwile. Mieścimy do 140 osób.

Wynajem
sprzętu

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem gastronomicznym oraz posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu imprez

Pyszna
Pizza

Sprawdź menu najlepszej, pysznej pizzy w okolicy  i zamów ją z dowozem lub wybierz odbiór osobisty w „Borsówce”.