Przyjęcia

Przyjęcie – przez wielu nie traktowane tak poważnie jak wesele czy komunia, lecz jak się okazuje sprawiające masę problemów podczas próby organizacji we własnym zakresie z pomocą domowników. Zlecając organizację wszelkiego typu przyjęć okolicznościowych Firmie „Konkret Catering” zaoszczędzicie sobie Państwo wielu niepotrzebnie stresujących sytuacji, które skutecznie zamienią przyjemność spotkania się z własnymi gośćmi w prawdziwy koszmar. Nasza firma w sposób kompleksowy zajmie się każdym elementem zgodnie z zaplanowanym przez Państwa krok po kroku „scenariuszem przyjęcia”.

 

Dysponujemy kompletną zastawą stołową, cateringowymi urządzeniami grzewczymi oraz chłodniczymi, fachową obsługą jak również sprzętem przy pomocy którego Państwa ogród zamieni się w kameralne miejsce idealne do przeżywania spotkań rodzinnych lub świętowania wszelkich innych okazji.

 

Nasza oferta menu pozwoli na dobranie asortymentu na każdą kieszeń i według przeróżnych upodobań.  Dodatkowo służymy poradą aby w optymalny sposób organizowane przyjęcie spełniało oczekiwania Państwa gości.

Zapraszamy

 

 

Polityka Cookies

© 2014  Konkret BM Catering  Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: www.frisson.pl